CEL NASZEGO POWSTANIA

         Firma AM ARTIFICIAL MIND powstała w 2018 roku. Naszym pierwszym celem było przekonanie grupy mniej zamożnych klientów, że używany i po-leasingowy  sprzęt komputerowy, odpowiednio odnowiony i przygotowany do pracy niejednokrotnie przewyższa parametrami nowe komputery o zbliżonej cenie sklepowej.

         Jednocześnie wychodzimy z założenia, że ścisłe trzymanie się dostępnych stałych konfiguracji zestawów komputerów zarówno klasy PC jak i Laptopów jest dla klientów znacznym ograniczeniem, dlatego postanowiliśmy ściślej dopasowywać konfiguracje sprzętowe do potrzeb naszych klientów, zarówno pod kątem wydajności, mobilności jak również estetyki.

         W dobie dzisiejszego pędu do kolejnego nowszego modelu (nie koniecznie lepszego) nasze działania wydają się być nieco sprzeczne z przyjętym trendem. Na szczęście coraz więcej osób zauważa, że  ponowne wykorzystanie sprzętu komputerowego nie tylko jest bardziej uzasadnione ekonomicznie, ale również bardzo mocno wiąże się z ekologią ze względu na ograniczenie produkcji elektro-śmieci, których składowanie już dzisiaj przysparza wiele problemów.

         Ponowne wykorzystanie sprawnego przecież sprzętu po lekkiej modernizacji jest zatem nie tylko wyrazem logiki ale również mądrości i dbałości o przyszłość naszego świata.

       Przy okazji rozpoczęliśmy także kompleksową obsługę klientów we wszelkie usługi związane z serwisem sprzętu komputerowego, montażem małych instalacji sieciowych, tworzeniem i administracją witryn internetowych czy doradztwem i pomocą w zakupie odpowiedniego sprzętu i rozwiązań specjalistycznych.

Koncepcja społeczna sieć
ZADZWOŃ

Tel: +48  530 816 641

NAPISZ
OTWARTE

Poniedziałek - Sobota w godzinach dogodnych dla klienta

Gwarancja zadowolenia

Nasze najwyższej jakości usługi, sprawią że uśmiech zagości na twarzy, a Twoje problemy sprzętowe znikną jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki!

Przykładowe usługi

- Rozbudowa (upgrade) komputera

- Serwis i diagnostyka w siedzibie klienta

- Analiza potrzeb i dobór rozwiązań

- Budowa komputera według parametrów

- Sprzedaż komputerów po-leasingowych 

- Skup i sprzedaż komputerów używanych

- Skup i sprzedaż podzespołów

- Odbudowa i reaktywacja

- Zlecenia specjalne

- Tworzenie i administracja witryn

   internetowych

Spotkajmy się!

Zadzwoń, napisz, umów się na spotkanie, opisz Twój problem, pomysł, zapotrzebowanie - daj nam szansę załatwić resztę za Ciebie

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2019 by AM Artificial Mind created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now